Apie Mus

Kas yra ILOVERECYCLED.com

Mes esame nauja erdvė, skirta antrinio ir tvaraus ekologinio dizaino kūrėjams ir jų mylėtojams. Mūsų tikslas yra sukurti bendruomenę, kurioje kūrėjai galėtų pilnai save realizuoti, pristatydami pasauliui savo tvarių gaminių unikalias istorijas, kurios atsiskleidžia per autentiškas dizaino idėjas, inovatyvius gamybos procesų sprendimus ir tvarius, racionalius jų įgyvendinimo būdus. Taip gimsta tvarūs gaminiai-legendos. Jie gimsta lėtai, iš širdies, įdedant daug pastangų ir rankų darbo. Šių gaminių sukūrimas ir jų atsakingas pasirinkimas žmogaus gyvenime, padeda spręsti itin aktualias pasaulines ekologines problemas, nes tokiu būdu yra palaikomas “žiedinio dizaino” judėjimas ir visa kūrėjų bendruomenė. Taip mes visi prisidedame prie klimato kaitos neutralizavimo pasaulyje.

Mes tikime, kad Iloverecycled.com pakeis žmonių mąstymą ir elgseną, pereinant prie racionalaus ir kasdienio atsakingo vartojimo, kur vis daugiau į savo gyvenimą būtų įsileidžiama antrinio ir tvaraus ekologinio dizaino gaminių.

Mūsų misija yra atsakingai atrinkti ir sutelkti įdomiausius antrinio ir tvaraus ekologinio dizaino kūrėjus, taip formuojant jų pasaulinę bendruomenę. Kita lygiagreti misijos dalis yra pristatyti šių kūrėjų unikalius gaminius visuomenei, skatinant sąmoningą jų pasirinkimą, taip tampant "žiedinės ekonomikos" dalimi.